Три збаразькі борці — бронзові призери всеукраїнського турніру в Кам’янець-Подільському

категорія: Єдиноборства | дата: 21 12 2016

Три бронзові медалі здобули юні збаражани на відкритому Всеукраїнському юнацькому турнірі з вільної боротьби пам’яті тренера В. Алєксійчука, який відбувся в Кам’янець-Подільську 8-10 грудня за участю понад двох сотень спортсменів.

Зокрема, призерами турніру стали Андрій Сидяга (вагова категорія 66 кг), Антон Семенчук (42 кг) та Катя Мельник (32 кг) — вихованці тренерів Збаразької РК ДЮСШ Петра та Євгена Королів, Олега Борисевича.

— Ці діти, — відзначив Петро Король, — зазвичай змагаються серед молодших юнаків, а на цих змаганнях спробували свої сили серед старших, і впевнено продемонстрували свої потенційні можливості, здобувши призові місця.

Джерело: Народне слово