Збаразькі борці повернулись із німецького Люккенвальде із цілим мішком подарунків

категорія: Єдиноборства | дата: 09 12 2016

Із цілим мішком подарунків від святого Миколая повернулись збаразькі борці із німецького міста Люккенвальде, де 2-3 грудня відбувся традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби, приурочений Дню святого Миколая.

У змаганнях взяли участь близько двох сотень спортсменів з 19 команд Німеччини, Польщі, Росії, України. Збаразький ФСК "Чемпіон" представляли 11 вихованців Петра та Євгена Королів і здобули друге загальнокомандне місце та вісім медалей.

Зокрема, четверо наших юних земляків стали чемпіонами: серед молодших юнаків Владислав Хариш у ваговій категорії 28 кг, Арсен Цар — 38 кг, Богдан Бастюк — 42 кг, серед старших — Олександр Мельник — у ваговій категорії 34 кг та Андрій Ткач (38 кг). Срібло виборов Юрій Вовк, який вперше змагався у ваговій категорії 42 кг. Бронзовими призерами стали Назар Григоряк (31 кг) та Назар Васьків (28 кг).

Кращим борцем турніру серед молодших юнаків визнаний Владислав Хариш.

Кожен із золотих медалістів отримав в дарунок сумки-рюкзаки, а вся команда — спортивні костюми від клубу "Люккенвальде" у синьо-жовтих кольорах, які символізують прапор Бранденбурзької землі, де розміщується місто Люккенвальде.

— Усі наші спортсмени, — відзначив президент клубу "Чемпіон" Петро Король, — виступили успішно. Навіть ті, хто побував на цих змаганнях вперше. Вдало дебютував Назар Васьків, який переміг двох російських, кількох польських суперників і отримав бронзову нагороду. Також вперше змагався у Німеччині Богдан Бастюк і одразу здобув "золото".

Окрім медалей та подарунків, наші вихованці отримали неоціненний досвід під час тренувальних зборів, які вони провели спільно з німецькими друзями, яких тренує Хайко Ролль. Також діти мали можливість познайомитись із визначними місцями Берліна, побачили Рейхстаг, знамениту Берлінську стіну, Бранденбурзькі ворота та багато іншого, пройшлися красивими вулицями Люккенвальде. Словом, суттєво розширили свій світогляд, поповнились новими знаннями та свіжими враженнями. Радує те, що збаразька команда зайняла друге місце після спортсменів німецького Ганновера, залишивши позаду борців з Люккенвальде, які на третьому місці, та Росії, які опинились лише на четвертому.

Джерело: Народне слово