Тернопільські борці греко-римського стилю привезли з Берегово вісім медалей

категорія: Єдиноборства | дата: 07 12 2016

В місті Берегово, що на Закарпатті, проходив Міжнародний турнір з греко-римської боротьби під гаслом "Спорт без кордонів". Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Впродовж двох днів тут змагались 620 спортсмени з 37 команд з міст України, команди Угорщини, Сербії, Румунії, Чехії, Словаччини, Словенії, Хорватії. Місто Тернопіль представила на змаганнях збірна команда КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби".

У своїх вагових категоріях золоті медалі здобули Максим Радик (ЗОШ № 8), Володимир Войтович (ЗОШ № 26), Олег Дикий (Економічний коледж ТНЕУ), срібними призерами стали Станіслав Максим’юк (ЗОШ № 24) та Гром Денис (ЗОШ № 5), треті місця посіли Віталій Гандзюк (ЗОШ № 26), Олексій Данцев (ЗОШ № 24), Максим Шкабара (ЗОШ № 18).

Готували спортсменів до змагань тренери: майстер спорту України Костянтин Липка, заслужений тренер України Андрій Телебан, майстер спорту України Володимир Лучанко, майстер спорту України Сергій Вар’ян.