Про нас
увійти | реєстрація

У Борщові провели районний турнір з вільної боротьби

категорія: Єдиноборства | дата: 17 11 2016 | переглядів: 642
У Борщові провели районний турнір з вільної боротьби

У спортивному комплексі цукрового заводу відбувся відкритий районний турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті відомих у краї діячів спорту — Григорія Олійника та Олександра Гринчука.

Організаторами заходу виступили сектор у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту РДА та комунальний заклад Борщівська ДЮСШ. Участь у змаганнях, окрім борщів’ян, вихованців тренера Руслана Антонюка, взяли юні спортсмени з Кам’янця-Подільського, Чорткова, Теребовлі, — інформує офіційна веб-сторінка Борщівської РДА.

Під час урочистого відкриття, яке вела методист Надія Балицька, учасників та тренерів вітали народний депутат України Олег Барна, який презентував солодкі подарунки, завідувач сектору у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту РДА Валерій Ромашенко, директор КЗ Борщівська ДЮСШ Віктор Голубець. Під звуки Державного гімну було піднято прапор України. Почесними гостями турніру стали син Олександра Гринчука, Микола, та його рідний брат Андрій.

Цікаві і напружені поєдинки борців тривали до пізньої вечірньої пори. Всього у змаганнях розігрувалися 30 комплектів нагород у десяти вагових категоріях. Успішно виступили наші юні спортсмени, які перемогли у трьох вагових категоріях: до 35 кг — Сергій Чугайовський, до 50 кг — Андрій Антонюк, і до 66 кг — Віктор Крупа. Другі місця вибороли Владислав Антощук, Владислав Марків, Валентин Галайчук, Ростислав Шеременко. Третіми стали Артем Лукаш, Антон Юзак, Олександр Головатий, Сергій Галушко, Олег Тхорик, Олег Щур, Денис Цюпій, Конрад Мойковський. Турнір завершився, а переможці та призери, юні спортсмени, отримали кубки, медалі, грамоти, а також масу позитивних емоцій.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: