У борців греко-римського стилю з Тернополя – медалі чемпіонату України

категорія: Єдиноборства | дата: 18 10 2016

Успішно виступили тернопільські борці, які є вихованцями Тернопільського КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби" та учнями ШВСМ, на чемпіонаті України серед чоловіків. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Такі змагання відбулись у Запоріжжі. Відтак у ваговій категорії до 80 кг Андрій Антонюк здобув срібну нагороду. У ваговій категорії до 71 кг Олександр Новачок став бронзовим призером. Обоє спортсменів є студентами ТНЕУ.

Також у ваговій категорії до 85 кг Володимир Лучанко, який працює тренером-викладачем в КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби", посів п’яте місце.

Готували спортсменів майстер спорту України Міжнародного класу Віталій Ліщинський та заслужений тренер України Андрій Телебан.

Додамо, що Андрій Антонюк у складі національної збірної команди України братиме участь в "Кубку Націй", який 19-20 листопада 2016 року відбудеться в Румунії.