Борця з Тернопільщини запросили у збірну України

категорія: Єдиноборства | дата: 01 10 2016

Двоє вихованців тренерів Збаразької РК ДЮСШ Петра та Євгена Королів — Юрій Вовк і Мар’яна Козак — стали чемпіонами 22-го відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту міжнародного класу Юрія Рідченка, який відбувся в Броварах Київської області 24-25 вересня. У турнірі взяли участь 410 спортсменів.

Цікаво і приємно те, що наш земляк Юрій Вовк не лише став переможцем у ваговій категорії 35 кг, а й увійшов до складу збірної команди України для участі у міжнародному турнірі, який відбудеться в Ірані, в листопаді цього року.

Мар’яна Козак виборола "золото" в категорії 70 кг.

Трохи не вистачило везіння, щоб отримати призове місце, Андрію Ткачу. Змагаючись у категорії 38 кг, він зайняв п’яте місце.

— Проте, — відзначив тренер Петро Король, — у даному випадку результат Андрія дуже високий, якщо врахувати, що учасників було багато, і всі вони дуже сильні.

Джерело: Народне слово