Віктор Петров — чемпіон Європи з боксу

категорія: Єдиноборства | дата: 04 07 2012

Тернопільський боксер Віктор Петров-молодший переміг на чемпіонаті Європи з боксу серед юніорів, який відбувся у столиці Болгарії — Софії з 23 по 30 червня.

16-та першість Європи серед юніорів зібрала під своїми знаменами 261-го спортсмена з 35-ти країн Світу. Віктор Петров виступив у категорії до 54 кілограмів. Тренує юного чемпіона його батько — Віктор Петров-старший.

У фінальному протистоянні наш земляк зустрівся із сильним суперником — росіянином Максимом Кравцовим. Віктору, який вже мав звання чемпіона Світу та Європи, було вкрай важко. Але вдало проявивши свої дії у третьому раунді, він забезпечив собі чемпіонський пояс. Тернополянин переміг свого суперника за очками 13:11.

За підсумками боксерського чемпіонату "Старого світу" у неофіційному загальнокомандному заліку перемогла команда Росії. Україна була другою, а третіми стали болгари.