Про нас
увійти | реєстрація

Тернопільських "Характерників" приїхали перевірити кращі бійці з Польщі (ФОТО)

категорія: Єдиноборства | дата: 09 05 2016 | переглядів: 615
Тернопільських

Кращі бійці польського клубу "Спартакус" з Жешува прибули у Тернопіль на спільні навчально-тренувальні збори на базі клубу з фрі-файту "Характерник".

Це вже не перша така спільна підготовка україно-польських спортсменів.
— Перший приїзд ваших спортсменів до Жешува виявився дуже продуктивним, допоміг нам підготуватися до нашого внутрішнього чемпіонату, — розповів головний тренер клубу "Спартакус" Кшиштоф Баньковські. — Особливо плідною була підготовка нашого супер-важковаговика разом і тернопільським бійцем Ігорем Слюсарчуком. Ми вирішили відповісти і приїхали сюди. Через тиждень спортсмени з "Характерника" будуть брати участь в важливому заході — чемпіонаті України і ми маємо надію, що наш приїзд допоможе їм в досягненні таких успіхів, яких ми досягнули в Польщі.
На плідну співпрацю надіється і керівники тернопільського "Характерника", які надіються не тільки на ефективну підготовку до чемпіонату України, але на вихід своїх бійців на міжнародну арену.
— У контексті останніх подій в Україні протягом двох років, а саме війни з Росією, нам вкрай необхідні дружні стосунки з польськими колегами, — зауважив головний тренер "Характерника" Валерій Чоботарь. — Зі спортивної сторони, наші бійці набувають вкрай необхідного досвіду. У Кшиштофа Баньковскі — найстарша та одна з кращих шкіл змішаних видів єдиноборств. Сам Кшиштоф протягом тривалого часу виступав та тренувався у Сполучених Штатах Америки.
Приїзд польських спортсменів для моїх підопічних — це, у певній мірі, пробудження. Тернопіль все ж залишається провінційним містом. Тут дуже легко повірити у свою непереможність. Поляки є дуже сильними бійцями. Тому спільні тренування з ними дуже сильний ефект. Окрім того, у Польщі на дуже високому рівні професійні турніри, в яких наші спортсмени почали брати вже участь.

Джерело: Тернополяни

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Нива Тернопіль
Коментарі
Гість не може залишати коментарі  Залогінитись   Зараєструватись
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: