У тернополян — високі здобутки на "Кубку Прикарпаття" з Таеквон-До

категорія: Єдиноборства | дата: 29 04 2016
У тернополян — високі здобутки на

Команда Тернопільської області з Таеквон-До І.Т.Ф. брала участь у Всеукраїнському турнірі "Кубок Прикарпаття 2016", повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Наші спортсмени виступили надзвичайно вдало. Так, перше місце здобули: Юзвін В’ячеслав (у двох категоріях спаринг), Гриняшко Маркус (+ рейтинговий спаринг), Перегінець Дмитро (спаринг), Кузьмічов Назар (спаринг), Ковалик Петро (спаринг), Худенко Саша (спаринг), Чорній Стас (спарин в двох категоріях), Соломончук Максим (спаринг), Мазярчук Петро (спаринг), Ярощук Андрій (спаринг + туль). Срібними призерами стали Юзвін В’ячеслав (туль), Худенко Олег (спаринг), Руда Люда (спаринг (9-10років)+ рейтинговий), Наконечний Ілля (спаринг), Воронич Влада (спаринг в вищій категорії). Третє місце посіли Панькевич Саша (спаринг), Тернопільський Артур (спаринг + туль), Марчук Діма (спаринг). Готував спортсменів до змагань тренер Віталій Соломончук.