Збаразькі борці привезли медалі з Івано-Франківська і Львова

категорія: Єдиноборства | дата: 27 04 2016

Місцевий вихованець РК ДЮСШ Юрій Вовк (вагова категорія 35 кг) здобув золоту медаль на дев’ятому Міжнародному турнірі з вільної боротьби, присвяченому видатним борцям Прикарпаття, який відбувся в Івано-Франківську 8-10 квітня.

Турнір зібрав 300 учасників високого рівня з України, Угорщини, Словаччини, Польщі, Білорусі. "Бронзу" на цих змаганнях виборов наш земляк Олександр Бебко (50 кг).

Відзначились минулих вихідних і дівчата. Катерина Мельник (вагова категорія 32 кг) з Вишнівця здобула третє місце, змагаючись на відкритій Першості Львівського училища фізичної культури, де виступали найсильніші борчині України з титулами призерів областей, України і світу. Готуються наші призери даних змагань у Петра та Євгена Королів, Олега Борисевича.

Джерело: Народне слово