Тернопільські борці вдало виступили на зональному чемпіонаті України

категорія: Єдиноборства | дата: 21 03 2016

Зональний чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків 2001/02 року відбувся у місті Жмеринка Вінницької області, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

В змаганнях брали участь спортсмени з дев’яти областей західної зони. Тернопільські борці, вихованці Тернопільської ДЮСШ з греко-римської боротьби, показали високі результати, здобувши п’ять медалей різного ґатунку.

Так, Володимир Войтович (учень ЗОШ №26) посів перше місце, срібні нагороди вибороли Дмитро Скальський (учень ЗОШ №9) та Олександр Хруленко (учень ЗОШ №5), а бронзовим призерами стали Олександр Суперсон (учень ЗОШ №4) та Максим Шкабара (учень ЗОШ №24). Готували спортсменів заслужений тренер України Анатолій Лосєв та заслужений тренер України Андрій Телебан.