Призерами всеукраїнського турніру стали четверо збаразьких борців

категорія: Єдиноборства | дата: 18 03 2016

Чотири бронзові медалі поповнили скарбничку нагород збаразького ФСК Чемпіон.

Здобули їх наші борці під час відкритого Всеукраїнського турніру з вільної боротьби пам’яті майстра спорту міжнародного класу, чемпіона світу і Європи серед юніорів та володаря Кубка світу Ігоря Первачука, який відбувся 4-5 березня у Львові за участю, окрім українських, команд Польщі, Словаччини, Молдавії. Загалом у престижному турнірі рівня чемпіонату України взяли участь 375 спортсменів.

Володарями бронзових нагород стали вихованці Збаразької РК ДЮСШ тренерів Петра та Євгена Королів Юрій Вовк, який змагався у категорії 35 кг, Андрій Ткач (38 кг), Юрій Ткачук (85 кг), серед дівчат — Мар’яна Козак (62 кг).

П’яте місце у категорії 42 кг зайняв Олег Ключка, який достойно боровся за третє місце, але в останню мить уступив його супернику.

Джерело: Народне слово