Тернопільський фрі-файтер сьогодні захищатиме чемпіонський пояс
категорія: Єдиноборства | дата: 13 02 2016
![Тернопільський фрі-файтер сьогодні захищатиме чемпіонський пояс](http://sports.te.ua/upload/news/47d6a2ded286fe186b00ab2fa961670e56bee78523030.jpg)
Сьогодні, 13 лютого, відбудуться гранд-фінали 6-го сезону Кубка Буковеля з фрі-файту.
Чемпіонський пояс у вазі 83,9 кілограмів захищатиме тернопільський боєць Володимир Ізанський. Разом із ним на перемогу у цій ваговій категорії та на пояс чемпіона претендуватимуть: Ярослав Франчук (Кривий Ріг), Богдан Лисенко (Житомир) та Вадим Оріщак (Дніпропетровськ).
Початок бійцівського вечора о 20:00.
sports.te.ua