У Пустомитах збаражани здобули 11 медалей

категорія: Єдиноборства | дата: 08 01 2016

Збаразькі борці, вихованці тренерів ФСК "Чемпіон", РК ДЮСШ Петра і Євгена Королів, Олександра Шафранського успішно виступили на 21-му турнірі з вільної боротьби, проведеному з нагоди Дня Св.Миколая 18-19 грудня у м.Пустомити Львівської області. У турнірі, заснованому Хаджиком Кастаняном, взяли участь 160 учасників з 16 команд міст України, а також з польських Варшави і Тересіна.

Змагання проводились серед молодших і старших юнаків. У молодшій віковій групі чемпіонами стали Владислав Хариш (вагова категорія 26 кг), Богдан Федчишин (28 кг), Богдан Бастюк (35 кг).
"Срібло" вибороли Роман Ятищук (35 кг) та Арсен Цар (38 кг).

У старшій віковій групі золоті медалі здобули також три спортсмени — Андрій Ткач (38 кг), Олександр Михальський (73 кг). Другі місця — у Вадима Крупського (38 кг) і Олександра Мельника (32 кг). Антон Семенчук (38 кг) виборов "бронзу".

Загалом збаразька команда привезла 11 медалей — чудовий результат, якщо врахувати, що вона складалась всього з 12 спортсменів.

Чемпіони, окрім медалей та сувенірів, отримали в дарунок новорічні іграшки.

Джерело: Народне слово