Тернопільські кікбоксери нокаутували всіх на змаганнях у Луцьку (+ ФОТО, ВІДЕО)

категорія: Єдиноборства | дата: 18 05 2012

12-13 травня відбувся відкритий чемпіонат міста Луцьк з кікбоксингу. Тернопільські спортсмени з СК "Поєдинок" здобули 3 золоті та 2 срібні нагороди.

На Волинь, щоб взяти участь у відкритій першості міста, з'їхалися близько 150 кікбоксерів з Рівного, Луцька, Тернополя та Львова. Серед них були два чемпіони Світу, троє призерів світових змагань, п’ять Майстрів спорту та один Майстер спорту міжнародного класу. Тернопільщину представили 5 кікбоксерів, які тренуються у Палаці Спорту під керівництвом Олександра Дульнєва та Володимира Шнуровського.

Двоє молодих новачків з Тернополя, які провели лише перші серйозні бої змогли вибороти найвищі місця у своїх вагових категоріях. Так, Віталій Басараба здобув перше місце у ваговій категорії 57 кг. А Сергій Пискар (86 кг) у фіналі нокаутував свого опонента і тому знадобилася допомога лікарів.

Золоту медаль здобув Антон Домарецький (63,5 кг), який є чемпіоном Італії з кікбоксингу по молоді, але вирішив виступати за СК "Поєдинок". Спортсмен завершив два бої нокаутами.

Одну перемогу нокаутом вдалося здобути молодому кікбоксеру Борису Фаріону (60 кг). Він у підсумку посів друге місце. Віталію Огірку довелося змагатися не у власній ваговій категорії, адже суперників рівних йому не знайшлося. Тому тренери вирішили поставити хлопця у вищу вагову категорію 67,5 кг. У фіналі Віталій поступився лише чемпіону Світу по молоді з міста Ковель (33 бої — 31 перемога) і отримав нагороду у вигляді срібної медалі.

Зараз спортсмени СК "Поєдинок" готуються до ще більш серйозних змагань. У Києві відбудеться кубок Європи з кікбоксингу, а згодом у Ялті буде кубок Світу.