Тернопільські борці греко-римського стилю здобули 16 медалей

категорія: Єдиноборства | дата: 22 12 2015

П’ятнадцятий рік поспіль Тернопіль приймав Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті шестиразового чемпіона України, майстра спорту В.Д. Дем’яного. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Учасниками змагань стали 150 спортсменів з шістнадцяти міст України та Молдови. Проходив захід у спортивному залі ТНПУ.

Тернопільські спортсмени — вихованці КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби" — завоювали на цьому турнірі 4 золотих, 7 срібних та 5 бронзових нагород. Відтак перші місця і, відповідно, золоті медалі, у своїх вагових категоріях вибороли Жмурко Степан (ЗОШ № 24), Городиловський Олександр (ЗОШ № 23), Дикий Олег (ЗОШ № 11), Питель Олександр. Срібними призерами стали Томбоштейн Володимир (ЗОШ № 23), Войтович Володимир (ЗОШ № 26), Гасимов Анар (ЗОШ № 24), Вівчарик Віктор (Українська гімназія ім. Івана Франка), Хруленко Олександр (ЗОШ № 5), Тимчишин Олександр (ЗОШ № 19), Паласюк Алекс (КЗ «ДЮСШ з греко-римської боротьби»). Третє місце і "бронзу" здобули Паснак Анатолій (ЗОШ № 12), Руденко Річард (ЗОШ № 6), Безкоровайний Олександр (ЗОШ № 7), Шкабара Максим (ЗОШ № 24), Суперсон Олександр (ЗОШ № 4).

Готували переможців та призерів заслужений тренер України Андрій Телебан, майстер спорту України міжнародного класу Віталій Ліщинський, майстри спорту України Володимир Лучанко, Євген Петров, Костянтин Липка, Сергій Вар’ян та заслужений тренер України Анатолій Лосєв.