Про нас
увійти

У Тернополі з’явився перший центр східних єдиноборств

категорія: Єдиноборства | дата: 17 05 2012
У Тернополі з’явився перший центр східних єдиноборств

Відтепер у нашому місті є де займатись такими популярними нині видами спорту як фрі-файт, діжу-джідсу, у-шу, кікбоксінг та ще багато інших. Особливо це стосується дітей та студентів, які лише формують власне тіло і характер.

16 травня у Тернополі з’явився перший центр східних єдиноборств. Відкрили його у Тернопільському національному економічному університеті.

— Центр поділений на кілька залів: один безпосередньо для тренувань, інший зі спортивним інвентарем. А саме, грушами, турніками, біговими доріжками. Ми намагались зробити все, щоб дітям, які ту тренуватимуться було зручно, цікаво і корисно,— розповідає ректор університету Сергій Юрій.

Дата відкриття обрана недаремно — Олімпійський день, що відзначається в Україні. Право перерізати червону стрічку надали 35-кратному світовому рекордсмену Сергію Бубці.

— Я вважаю, що це є доцільно створювати саме такий центр, адже як бачимо, східні єдиноборства стають все популярніші серед молоді. Також вони дають прекрасну нагоду навчитись себе обороняти, гартувати власну силу волі, витримку, дух. Я впевнений, що багато молодих людей забажає відвідувати тренування у новому центрі, — пояснює Сергій Бубка.

Джерело: Місто

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook