На Закарпатті тернопільські борці показали клас навіть європейцям

категорія: Єдиноборства | дата: 10 12 2015

Відкритий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби під гаслом "Спорт без кордонів" відбувся в місті Берегово Закарпатської області.

Участь у змаганнях взяли чотириста спортсменів з Хорватії, Угорщини, Сербії, Румунії,Чехії, Словаччини та України. На турнірі честь Тернопілля захищали вихованці Тернопільського КЗ "ДЮСШ з греко-римської боротьби".

Наші спортсмени показали такі результати: у своїх вагових категоріях перемогу здобули Матлах Петро (Комерційний коледж),  Жмурко Степан (ЗОШ №24), Шевчук Олександр (ЗОШ №29), срібними призерами стали Войтович Володимир (ЗОШ №26), Чорноус Василь (ЗОШ №18); "бронзу" вибороли Мазурчак Дмитро (ЗОШ №26), Красов Олександр (ЗОШ №7), Безкоровайний Олександр (ЗОШ №7), Ахмедов Мірсалех (ТНЕУ), Солтанов Руслан (ТНЕУ).

Готували переможців та призерів тренери-викладачі майстри спорту України Костянтин Липка та Євген Петров, майстер спорту України міжнародного класу Віталій Ліщинський та Заслужений тренер України Андрій Телебан.