Збаразькі борці стали чемпіонами відкритої першості України

категорія: Єдиноборства | дата: 09 12 2015

Четверо збаразьких борців стали чемпіонами відкритої першості України з вільної боротьби серед Центральної ради ФСТ "Спартак".

Змагання відбулись 25-27 листопада у Володимир-Волинську і зібрали 212 учасників. "Золото" здобули наші земляки Андрій Ткач (вагова категорія 35 кг), Юрій Вовк (32 кг), Олег Ключка (42 кг),Олександр Михальський (73 кг). До того ж Олег Ключка виконав нормативи кандидата в майстри спорту України, решта з чотирьох переможців підтвердили свої звання кандидатів у майстри спорту.

Водночас з цими змаганнями відбувся 5-ий Міжнародний турнір на Кубок міського голови м.Володимира-Волинського серед молодших школярів — 2003 р.н. і молодших. Тут збаразькі борці здобули три призові місця: Назар Григоряк у ваговій категорії 26 кг виборов "золото", Влад Хариш (26 кг) — "срібло", Богдан Федчишин (28 кг) — "бронзу".

Збаразькі борці — вихованці тренерів РК ДЮСШ та ФСК "Чемпіон" Петра та Євгена Королів, Олександра Шафранського.

Джерело: Народне слово