На Кубку Буковини з таеквондо тернополяни серед кращих

категорія: Єдиноборства | дата: 08 12 2015

Перший відкритий Кубок Чернівецької області з таеквондо "Кубок Буковини 2015" відбувся у Чернівцях. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У змаганнях виступало до 170 спортсменів з Чернівецької, Київської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Черкаської та Хмельницької областей. Честь Тернополя на турнірі захищали 22 спортсмени — представники обласної федерації Такевондо-І.Т.Ф., і наша команда завоювала третє місце у загальному заліку.

Особисті результати змагань були такими:

1 місце посіли: Дзюба Костянтин (5 років) спаринг; Харий Богдан (6 років) спаринг; Юзвін В’ячеслав (6 років) спаринг, Савін Максим (6 років) спаринг; Руда Люда (7 років) спаринг, Кузьмічов Назар (7 років) спаринг + туль; Чорній Стас (7 років) спаринг; Ковалик Петро (7 років) спаринг; Звонар Ольга (10 років) спаринг; Катернюк Саша (17 років) спаринг; Поліщук Юра (18+) спаринг; Соломончук Юлія (18+) спаринг + туль;

2 місце здобули: Золя Кирил (5 років) спаринг; Панькевич Саша (6 років) спаринг; Тернопільський Артур (7 років) спаринг; Руда Люда (7 років) туль; Перегінець Дмитро (7 років) спаринг; Звонар Ольга (10 років) туль; Загаєвський Андрій (10 років) спаринг; Каленіков Влад (11 років) спаринг; Олійник Вікторія (13 років) спаринг;

3 місце вибороли: Гриняшко Марк (7 років) спаринг; Худенко Олег (7 років) спаринг; Олійник Вікторія (13 років) туль; Катернюк Саша (17 років) туль; Поліщук Юра (18+) туль.

Готував тернопільську команду до змагань тренер Віталій Соломончук.