Про нас
увійти

Дмитро Підручний: "Зараз балотуватися на пост президента ФБУ не планую"

категорія: Біатлон | дата: 28 05 2024
Дмитро Підручний: "Зараз балотуватися на пост президента ФБУ не планую"
Український біатлоніст Дмитро Підручний розповів, чи планує він у майбутньому претендувати на посаду президента Федерації біатлону України.
 
– Ви програли Івану Крульку вибори за пост президента Федерації біатлону України. Після завершення кар'єри спортсмена плануєте ще раз брати участь у виборах? Чи бачите себе, можливо, на іншій якісь посаді, у тренерській діяльності?
 
– Зараз рано загадувати про таке. Якщо чесно, у мене й тоді не було в планах, що, умовно, будуть вибори, і я буду балотуватися.
 
Так склалися обставини, що Бринзак подав у відставку, сказав, що більше повертатися не буде, зібралася певна група людей, які вирішили, що давай ти будеш балотуватися, ми тебе підтримуємо – і так з'явилася ідея балотуватися на цей пост.
 
Коли вибори перенесли, вже через пів року, може, трохи менше з'явилася ще одна кандидатура Івана Крулька, і за деякий час відбулися вибори.
 
Зараз я зосереджений більш на своїй кар'єрі спортсмена, і сказати, що в мене є в планах ще раз спробувати, ще раз балотуватися, – ні, зараз таких планів немає. Але я не можу сказати "ні" чи "так", тому що ніхто не знає що буде в майбутньому.
 
– Розкажіть про конфлікти під час чи після виборчої кампанії саме з Бринзаком. Така інформація в ЗМІ спливала.
 
– Я б не сказав, що це були якийсь конфлікти. До виборів у нас спілкування не було зовсім за цей весь час, тому говорити про якісь конфлікти не зовсім доречно. На мою особисту думку, це було більш роздмухано вболівальниками і медіа.
 
Як таких прямих конфліктів в нас з ним не було, але певна напруга у відносинах, звичайно, була, скажемо так. Говорили ми після виборів, і, в принципі, нормальна розмова в нас була, – сказав Підручний.
Джерело: ua.tribuna.com
Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook