Дмитро Підручний провів суперспринт в норвезькому Санденсі в рамках фестивалю Blink

категорія: Біатлон | дата: 05 08 2023
Дмитро Підручний провів суперспринт в норвезькому  Санденсі в рамках фестивалю Blink

Вчора, 4 серпня, у норвезькому  Санденсі відбувся чоловічий суперспринт в рамках лижно-біатлонного фестивалю Blink.

У кваліфікації цієї гонки з двох українців взяв участь лише Дмитро Підручний.  Віталій Мандзин зранку біг кваліфікацію суперспринту у віковій категорії 20-22 роки, тому в цій гонці ми його не побачили, а ось її переможця - так. І він знову переміг, тепер уже й серед "еліти" біатлону! 19-річний Ісак Фрей зумів з тими ж двома промахами навіть показати на 20 секунд кращий час. А ось головна команда Норвегії результатами в кваліфікації не вразила. Переможець змагання стрілків Тар'єй Бьо став 34-им, хоч і допустив лише одну помилку на стрільбищі. Дмитро Підручний у кваліфікації посів загальне 25-те місце. Він двічі помилився лежачи та припустився однієї хиби на стійці.

До фіналу суперспринту увійшли 14 біатлоністів з числа лідерів кваліфікації та "еліта" біатлону. Спортсмени багато помилялися на рубежах. Найменше промахів у срібного призера гонки Стурли Легрейда - три, найбільше, аж 14 - у Фаб'єна Клода. Дмитро Підручний також мав проблеми на стрільбищі у фіналі. Українець 8 разів не влучив у мішені та посів 11-те місце в підсумку.

Перемогу святкувала команда господарів змагань. Усі призові місця посіли норвежці. Ветле-С’ястад Крістіансен, Стурла Легрейд, Йорген Сетер - саме в такій послідовності фінішували спортсмени у суперспринті.