Про нас
увійти

Дмитро Підручний виграв гонку переслідування в Арбері!

категорія: Біатлон | дата: 14 09 2021 | переглядів: 413
Дмитро Підручний виграв гонку переслідування в Арбері!

Останній день чемпіонату Німеччини з літнього біатлону завершився гонкою переслідування, повідомили у Федерації біатлону України.

Перемогу на цих змаганнях здобув спортсмен з Тернопільщини, чемпіон світу і капітан чоловічої збірної України з біатлону Дмитро Підручний.Боротьба у чоловіків була доволі насиченою, адже перша шістка учасників стартувала в інтервалі 13-ти секунд.

У підсумку на вирішальний четвертий вогневий рубіж майже синхронно прийшли четверо: Макс Бархевітц, який став напередодні другим, п'ятий номер спринту – Дмитро Підручний та Йоханнес Кюн і Маттіас Дорфер, що прорвалися вперед з другого десятка.

Переслідувачі були не так далеко, але для їх шансів на перемогу потрібні були промахи цієї четвірки.

Першим почав стріляти Бархевітц, але поки він встиг зробити три постріли, «кулеметник» Підручний закрив усі мішені і помчав за перемогою! На дистанції німці були трохи швидше Дмитра, що не дивно: якщо українці приїхали в Арбер на фоні тренувальних навантажень, то господарі чемпіонату підходили до нього більш цілеспрямовано, націлюючись на відбір до збірних команд Німеччини.

І все ж запасу нашого капітана вистачило! Більш швидкі Бархевітц і Кюн на останній стрільбі заробили по колу штрафу, а Дорфер, який чисто відстрілявся, зумів лише трохи скоротити відставання на дистанції, але не наздогнати українця! На фініші між Підручним та його найближчим переслідувачем був добрий десяток секунд. Ще трохи пізніше фінішував Йоханнес Кюн, який став третім.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook