Підгрушна - 88-а, Джима вчергове потрапила в квіткову церемонію на Кубку світу з біатлону

категорія: Біатлон | дата: 13 03 2021
Українка Юлія Джима посіла п'яте місце в спринтерській гонці на дев'ятому етапі Кубка світу з біатлону в Нове-Мєсто (Чехія).

Джима подолала дистанцію 7,5 км з чистою стрільбою на двох вогневих рубежах і в підсумку фінішувала п'ятою з 30-секундним відставанням від лідера гонки, передає Укрінформ.

Спринт виграла норвежка Тіріл Екхофф (1 промах),"срібло" і "бронза" дісталися відповідно Деніз Херрманн з Німеччини (0) і італійці Доротеї Доротея Вірер (0).

Дарина Блашко (1) стала 26-ю, Анастасія Меркушина (0) - 27-ю, Валя Семеренко (2) - 62-ю, Олена Підгрушна (4) - 88-ю.