Про нас
увійти

Руслан Бригадир: "Є до чого прагнути, хочеться бути кращим!"

категорія: Біатлон | дата: 23 12 2020 | переглядів: 709
Руслан Бригадир: "Є до чого прагнути, хочеться бути кращим!"

Руслан Бригадир після шостого місця в спринті на Чемпіонаті України став бронзовим призером у гонці переслідування. Кореспондент biathlon.com.ua перебуває в Буковелі й мала можливість особисто привітати спортсмена та задати йому декілька питань.

-  Руслане, вітаю із бронзою! Як далася тобі гонка?

-  Сьогодні біглося набагато краще. Це стосується як самопочуття, так і лиж, які я вибрав на гонку, адже вчора нікому із команди Б вони не сподобалися. Сьогодні ж лижі були досить хорошими, адже ми підібрали іншу структуру, тепліші лижі, та й погода вже була трішки інша, було дещо тепліше.

-  Чим викликані твої два промахи на другій стрільбі лежачи?

-  На першій стрільбі спрацював добре, на другій ліг на п’яту установку, але з огляду на те, що рубіж не рівний, мій правий лікоть опустився вниз, в ямку, і прийшлося докладати більших зусиль, щоб тримати гвинтівку. Це дуже вплинуло на стрільбу, адже постріли вилітали на другу годину. Хоча, в порівнянні із вчорашньою гонкою, стрільбище трішечки рівніше: не сильно, але дещо змінилося.

-  Залишився задоволений підсумковим результатом?

-  Сьогодні задоволений ходом, але не задоволений стрільбою на другому рубежі, можна було витратити додаткових дві-три секунди, щоб краще вмоститися на килимку: посунутися праворуч або ж ліворуч, і уникнути 300  додаткових метрів. За друге місце, мабуть, не вдалося б поборотися, оскільки вчора багато програв, але тоді не доводилося б терпіти до кінця на фінішному колі (сміється).

-  Після фінішу Денис Насико казав, що йому не вистачило дистанції, щоб тебе наздогнати. Важко далося останнє коло?

-  Останнє коло далося важко, тому що на другій стрільбі допустив два промахи, і прийшлося докласти сил, щоб на наступних колах наздогнати хлопців, які були попереду: Насика, Доценка та Труша. На цих колах я виклався, йшов, так би мовити, ва-банк, не хотів їх відпустити, хотів разом із ними прийти на стійку, щоб психологічно трішки задавити (сміється).

-  За це міжсезоння ти дуже гарно підтягнув свою швидкість. Під час підготовки звертав на хід особливу увагу? 

-  З огляду на коронавірус, всі збори ми проводили вдома, але те, що я проводив підготовку в команді, з новим тренером, дало свої результати. До минулого сезону я готувався самостійно, цього ж року я під наглядом тренера. Звичайно, є до чого прагнути, хочеться бути кращим!

-  Плануєш бігти всю програму?

-  Так! Будемо бігти всі старти. Тренер сказав – ми виконуємо. Треба здобувати залікові пункти в скарбничку тернопільської команди (посміхається).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook