Про нас
увійти | реєстрація

Підгрушна: "Справа тренерів - думати, чому саме так ми себе почували"

категорія: Біатлон | дата: 10 01 2020 | переглядів: 203
Підгрушна: "Справа тренерів - думати, чому саме так ми себе почували"

Олені Підгрушній прокоментувала спринтерську гонку на етапі Кубка світу в Обергофі, у якій посіла 36-е місце.

Як ти сама оцінюєш на даний момент свої кондиції, що саме сьогодні вдалося чи не вдалося? На стрільбищі з цим туманом як все відбувалося?

- Я не хочу, чесно кажучи, по сьогоднішній гонці судити про свої кондиції. Тому що, як кажу, збір пройшов добре, і нормально ми там пришвидшувалися, і Кубок Австрії пробігли. Тобто нічого не передбачало "біди". Сьогодні якось важко бігти було і, відповідно, це й на стрільбі викликало складнощі. Що називається - не мій сьогодні день, принаймні, у гонці був. Ну а потім спілкувалися з дівчатами, і виявилося, що, по суті, десь однаково ми почували себе всі дружно. Тому це вже справа тренерів - думати, чому саме так ми почувалися.

- А як сьогодні лижі працювали?

- З приводу лиж також складно судити, тому що мокрий штучний сніг - він навіть на сніг іноді мало був схожий. Звичного ковзання, так би мовити, під ногами не відчувалося, як на свіжому снігу. Принаймні, це моя суб'єктивна точка зору. Це треба спілкуватися з тими, хто стояв на спусках, вони можуть судити, як ми відносно інших команд проходили спуски.

Джерело: biathlon.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: