Про нас
увійти | реєстрація

Дмитро Підручний: "На другом колі сильно почала боліти спина, а при стрільбі стоячи це заважало"

категорія: Біатлон | дата: 02 12 2019 | переглядів: 289
Дмитро Підручний: "На другом колі сильно почала боліти спина, а при стрільбі стоячи це заважало"

Дмитро Підручний прокоментував спринтерську гонки в рамках першого етапу Кубка світу у шведському Естерсунді.

"Почувався, звичайно, не в найкращій кондиції, відчував на трасі біль в спині. На жаль, це завадило показати хороший час на лижні, стрільба також в деякій мірі через це не вдалась. На другом колі вже сильно почала боліти спина, а при стрільбі стоячи це заважало. Ще й потрапив в порив вітру - стріляв разом з Моравцем, на сусідніх установках і в нас однаково по три промахи.

Звичайно, можна було спрацювати і краще, треба буде проаналізувати все - можливо, не пощастило, а може десь не допрацював. Зараз на емоціях важко сказати точно що було не так. Але пізніше треба буде подумати як можна покращити результат.

Так, після навантаження спина починає боліти, сьогодні це почалось з середини другого кола, а на третьому вже їхав "на зубах". Після фінішу почуваюся добре, відчуваю, що є ще резерв, але в гонці спина не дає це показати. 

Кожен день працюємо з лікарем над цією проблемою, щоб прибрати повністю цю болячку. Сподіваюся, у наступній гонці спина мене турбувати не буде, але побачимо. Бо перед сезоном, в Шушені, фізичні кондиції в мене були дуже хороші. Результати тоді і зараз - це просто небо і земля. Через цей біль у спині не можу ні стріляти нормально, ні бігти.", - прокоментував Дмитро Підручний

Джерело: biathlon.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
ПОГОДА

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: