Підгрушна п’ята у спринтерській гонці на Чемпіонаті світу

категорія: Біатлон | дата: 26 08 2018

Вчора, 25 серпня, на чемпіонаті світу з літнього біатлону, який проходить в чеському Нове-Місце, завершилася спринтерська гонка у жінок.

Так, найкращий результат показала Олена Підгрушна. Вона з одним промахом і непоганою швидкістю на трасі прийшла на фініш п’ятою, відставши від лідера на 33 секунди. Також непоганий результат показала ще одна тернополянка – Анастасія Меркушина, яка готується до змагань за індивідуальною програмою. Настя як завжди оказала високу швидкість у стрільбі, де нажаль вона допустилась дві помилки, та непогану швидкість прийшовши на фініш сьомою. Ще одна представниця Тернопільщина - Марія Кручова, допустивши три промахи, та не надто висока швидкість на двох колах призвело до того, що наша спортсменка завершила гонку на 36-й позиції.

Також в десятку кращих попали ще дві українські спортсменки. Так, Віта Семеренко фінішувала на восьмому місці, а Юлія Журавокна десятому. Варто зазначити, що Юля відстріляли чисто два вогневих рубежі.