Відбувся чемпіонат Тернопільської області з літнього біатлону

категорія: Біатлон | дата: 25 07 2018

Чемпіонат Тернопільської області з літнього біатлону впродовж двох днів тривав у Тернополі, на біатлонній базі в селі Підгороднє, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Організували захід управління фізичної культури та спорту ОДА та Тернопільська обласна громадська організація "Федерація біатлону Тернопільської області". Учасниками змагань стали понад сто спортсменів різного віку з Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей.

Щодо результатів тернополян, то у дуельній стрільбі серед чоловіків 1998 р.н. і старших Назар Цебринський посів друге місце, а Роман Бригадир був третім; серед жінок 1998 р.н. і старших місця на п’єдесталі зайняли Іванна Пазинюк, Богдана Походалова та Катерина Марценюк; серед юніорів 1999 р.н і молодших друге місце посів Іван Рогацький, третє – Юрій Коженьовський. Серед юніорок (1999 р.н. і молодші) у цій дисципліні відзначились Олександра Меркушина (1 місце), Олександра Медоєва (2 місце), Катерина Ільницька (3 місце).

У спринт-кросі (дистанція 4 км) Давид Драбик посів друге місце у заліку і серед чоловіків, і серед юніорів; серед жінок (дистанція 3 км) перше місце здобула Іванна Пазинюк, а другою та третьою, відповідно, були Богдана Походалова та Катерина Марценюк. Серед юніорок місця у спринт-кросі розподілились так: 1 місце – Ільницька Катерина, 2 місце – Меркушина Олександра, 3 місце – Усенко Олександра.

У дисципліні "спринт – лижоролери" серед чоловіків (дистанція 5 км) друге місце посів Драбик Давид, третім був Юрій Крикончук; серед жінок перше місце завоювала Іванна Пазенюк, друге – Богдана Походалова, третє – Катерина Марценюк; Мандзин Віталій був другим серед юніорів (дистанція 4 км ), а серед юнірок перше місце посіла Меркушина Олександра, друге – Олександра Усенко, третє –Діана Смолій.

Тернополяни – вихованці КУТОР "ТОДЮСШ із зимових видів спорту" та обласної ШВСМ. Тренери спортсменів Стецюк І.Г., Бурик Н.В., Кирилюк В.Д., Починок І.М., Меркушина І.В.