Олена Підгрушна може достроково завершити біатлонний сезон
![Олена Підгрушна може достроково завершити біатлонний сезон](http://sports.te.ua/upload/news/43fa2ccbed7db0de7dc3c02c0e0f6add5a965771528ee.jpg)
Тернопільська біатлоністка Олена Підгрушна, яка пропустила Олімпіаду у Пхьончхані, знову захворіла, повідомляє 20 хвилин.
Про це біатлоністка розповіла по прильоту в Україну.
- Не впевнена, але мабуть знову якийсь вірус – нежить на кашель, - каже Олена Підгрушна. – Наразі важко сказати чи зможу у такому стані провести кінцівку сезону та брати участь у закючних етапах Кубка світу.
Нагадаємо, що саме хвороба завадила нашій землячці пройти повноцінну підготовку до Олімпійських ігор. Чемпіонка Ігор у Сочі-2014 не змогла вийти на оптимальні кондиції і в жодній гонці не стартувала. Раніше Олена повідомила, що не збирається завершувати спортивну кар'єру.