Меркушина – 46-та в гонці переслідування, Підручний – 34-й

категорія: Біатлон | дата: 12 02 2018

Сьогодні, 12 лютого, в південнокорейському Пхенчхані завершилася жіноча гонка переслідування на 10 кілометрів з чотирма вогневими рубежами та чоловіча на 12,5 кілометрів з чотирма вогневими рубежами.

У жіночі гонці взяли участь і дві українські біатлоністки. Тернополянка Анастасія Меркушина з п’ятьма промахами зуміла відіграти дев’ять позицій і фінішувати 46-ю. Краща позиція була у Віта Семеренко, вона стартувала 14-ю. Проте допустивши чотири помилки на вогневих рубежах, фінішувала 18-ю.

Золотий дубль після спринту оформила німецька біатлоністка Лаура Дальмаєр. Срібну медаль і четверту олімпійську нагороду у своїй кар'єрі завоювала словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна. Бронза у француженки Анаіс Бескон

46. Анастасія Меркушина, Україна (0 + 2 + 2 + 1) +4: 55,1

Для українських біатлоністів гонка стала провальною. Дмитро Підручний з чотирма промахами фінішував на 34-у місці. Сергій Семенов з п'ятьма промахами - 49-й. Лише Артему Примі вдалося відіграти дві позиції і фінішувати 38-й.

Перемогу в гонці здобув тепер уже триразовий олімпійський чемпіон Мартен Фуркад. Сенсаційну срібну нагороду завоював шведський біатлоніст Себастьян Самуельсон. Бронза у німецького біатлоніста - Бенедикта Долля.