Чемпіонат області з баскетболу виграли тернополянки

категорія: Баскетбол | дата: 04 11 2013

П’ять команд з Тернополя, Гусятина, Зборова та Чорткова зібрались 2 листопада у спортивному залі ЗОШ № 19, де проходив чемпіонат області з баскетболу серед дівчат 1997/98 років народження. Змагання організовані Тернопільською обласною ДЮСШ, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Перемогу у турнірі здобула команда тернопільської КДЮСШ-1 (1). Тренер чемпіонок — Дмитро Третьяк. Друге місце виборола команда тернопільської КДЮСШ-1 (2). Тренує спортсменок Ірина Стефанюк. На третьому місці — команда ДЮСШ міста Зборів. Тренер команди — Володимир Данилків.

Баскетболістки Гусятинської ДЮСШ та Чортківської ДЮСШ зайняли відповідно четверте та п’яте місце.

Команди-призери були нагороджені кубками та грамотами. Організатори змагань висловили вдячність директору ЗОШ № 19 Ганні Василівні Яремі за співпрацю у проведенні чемпіонату.