У Тернополі провели відкритий турнір з баскетболу

категорія: Баскетбол | дата: 23 11 2016

Цього місяця на базі Тернопільської ЗОШ № 26 був проведений відкритий турнір з баскетболу серед юнаків 2004-2005 р.р.н., у якому взяли участь команди:

КЗ ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту — м. Тернопіль,
ДЮСШ — м. Хмельницький,
БК Скорпіон — м. Хмельницький,
ДЮСШ — м. Збараж,
БК Кристал — м. Чортків.

Ігри проходили протягом трьох днів по коловій системі.

Перемогу святкували гравці команди КЗ ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту, тренер — Качмар Юрій. Команда виграла 4 з 5-ти ігор та виборола Кубок турніру.

Друге місце зайняла команда  БК Кристал з м. Чортків.

Третіми стали юні баскетболісти з м. Збараж. Призери були нагороджені грамотами та медалями  Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення. Також кожен гравець отримав в подарунок дисконтну карту від мережі спортивних магазинів для всієї родини "Спортландія".

Білоуса Петра (8 років) відзначили подарунком від "Спортландії" як наймолодшого гравця. А щоб визначити найвлучніших баскетболістів турніру, був проведений конкурс трьох очкових кидків "Снайпер". Вітаємо юних баскетболістів з першими успіхами на спортивні ниві!