У Тернополі відбувся турнір з баскетболу на кубок героя пожежної охорони Романа Гралюка

категорія: Баскетбол | дата: 29 10 2016

28 жовтня у Тернополі відбувся ювілейний, 20-й баскетбольний турнір, приурочений пам’яті героя пожежної охорони області Романа Гралюка. Протягом п’яти днів, старшокласники загальноосвітніх шкіл мікрорайону "Східний" обласного центру виборювали право володіти перехідним кубком імені героя-вогнеборця.

У результаті в фіналі опинилися учні ЗОШ № 17, які здобули перше місце. Юні спортсмени шкіл № 10 та 14 посіли відповідно другу та третю сходинки п’єдесталу.

Переможці та призери змагань отримали винагороди — кубки, грамоти та цінні подарунки. Решта школярів заохочені втішними призами.

Цьогоріч організаторами турніру стали Управління ДСНС України у Тернопільській області, Тернопільський міський відділ УДСНС, Управління у справах молодіжної політики, сім’ї та спорту Тернопільської міської ради та адміністрація загальноосвітньої школи №10.