Баскетбольні змагання серед дівчат виграла команді зі Зборова
![Баскетбольні змагання серед дівчат виграла команді зі Зборова](http://sports.te.ua/upload/news/9727b486c3ea6df7c296d693f593235c57223923759f9.jpg)
Чемпіонат області з баскетболу серед дівчат 2002 року народження і молодших відбувся в Тернополі на базі фізкультурно-оздровчого комплексу ТНЕУ. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.
Участь у змаганнях взяли п’ять команд: Зборів-I, Зборів-II, Гусятин-I, Гусятин-II та команда дівчат міста Тернополя. За підсумками ігрового дня, перше місце здобула команда Зборів-I (тренер Базан Василь), другими були юні баскетболістки із команди Гусятин-I (тренер Ольга Вільк) та бронзовими призерами стали представниці міста Тернополя (тренер Алла Акохіа).
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та кубком.