Зборівські баскетболісти виграли дитячо-юнацтку лігу області

категорія: Баскетбол | дата: 08 04 2016

Фінальні змагання чемпіонату дитячо-юнацької баскетбольної ліги серед юнаків 2000 року народження і молодших відбулись на базі ЗОШ №27 міста Тернополя. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

За підсумками зональних змагань, які відбувалися з листопада до березня, до фінальної частини вийшли наступні команди: Зборівська ДЮСШ; Чортківська ЧР ДЮСШ; Лановецька ДЮСШ (основою команди стали учні с.Вишгородок)  та Гусятинська ДЮСШ.

Переможцями фінальних випробувань стали вихованці Зборівської ДЮСШ (тренер Михайло Наконечний), другими були юні баскетболісти Чортківської ЧР ДЮСШ (тренер Василь Зубчик), бронзовими призерами стали юнаки Гусятинської ДЮСШ (тренер Володимир Квасніцький).

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та кубками. Організація та проведення фінальної частини змагань відбувалась під егідою обласної ДЮСШ.