Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі намагаються відродити унікальний вид спорту

категорія: Автоспорт | дата: 21 09 2015 | переглядів: 2849
У Тернополі намагаються відродити унікальний вид спорту

На оновленій картинговій трасі у Тернополі провели перший урок 19 вересня. Вихованці гуртка картингу, що діє в обласному центрі наукової-технічної творчості школярів та учнівської молоді з трасою, з технікою та приміщенням, де будуть займатися.

На цьому занятті зібралася збірна — діти від 9 до 14 років. Загалом на гурток картингу запрошують дітей віком від шести років. 

— До 15 вересня ми формували групи, а тепер вже розпочалися заняття, які триватимуть в суботу та неділю з 12.00 , гурток також працює в понеділок та вівторок, — розповідає керівник гуртка картингу Юрій Петько. — Це перше ознайомче заняття. Я показав дітям, які є картинги і які вікові групи можуть на яких машинах можуть їздити. 

Юрій Петько додає, що разом з президентом Федерації картингу в Тернопільській області та ще декількома людьми, яким цікавий цей вид спорту, хочуть відродити картинг у нашому місті. Адже Тернопіль колись славився картингом. 

— Ми раді, що набрали стільки дітей, є стимул до роботи, — адже з'явився траса і є де тренувати , — каже президент Федерації картингу в Тернопільській області  Микола Чорний. — Ми хочемо, щоб діти тренувалися, адже цей вид спорту дуже цікавий. 

До слова, Микола Чорний займається картингом з семи років і дуже хоче відродити цей вид спорту у Тернополі.

Джерело: 20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook