Про нас
увійти | реєстрація

У Тернополі офіційно відкрили найбільшу на Західній Україні картингову трасу(ВІДЕО)

категорія: Автоспорт | дата: 11 08 2015 | переглядів: 3308
У Тернополі офіційно відкрили найбільшу на Західній Україні картингову трасу(ВІДЕО)

Спортсмени із Тернопільщини, Чернівецької та інших сусідніх областей обкатували нову картингову трасу в суботу, 8 серпня.

 - На будівництво траси пішло 5 мільйонів гривень, - розповідає мер міста Сергій Надал. – Вона є найбільшою на Західній Україні, протяжністю майже 800 метрів. На ній плануємо проводити всеукраїнські змагання. Перші, сподіваємося, пройдуть вже в вересні-жовтні

Для завершення будівництва траси бракує ще 2 тисячі автомобільних шин. Збирати їх планують по всій області, тож всіх охочих просять поділитися шинами, задля облаштування траси.

- В Тернополі у нашому центрі картингом займаються діти від 5 до 18 років. В середньому – цe близько 40 учнів, - розповідає завідувач спортивно-технічного відділу наукового центру Валерій Посвятовський. - Загалом в центрі є близько десяти картингів, тож займатися дітям є на чому. Однак ми сподіваємося на поповнення технічної бази. Адже картинг досить поширений в нашій області: в дев'яти районах є гуртки з цього виду спорту.

Згодом на трасі планують давати спеціальні авто на прокат, таким чином власники картингів зможуть відбити частину грошей, затрачених на придбання та обслуговування авто. Адже цей вид спорту доволі дорогий - 2 тис доларів коштує картинг, який вже був у користуванні. Нові ж - дорожчі в рази.

20 хвилин

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook