Про нас
увійти

VI етап Чемпіонату України з автослалому 2011

категорія: Автоспорт | дата: 13 09 2011
VI етап Чемпіонату України з автослалому  2011

Змагання відбуватимуться на злітній смузі Тернопільського летовища. Як планують організатори участь у змаганнях візьмуть від 20 до 30 спортсменів зі всієї країни.

Тернопіль буде представляти Дмитро Сторожук. Як розповів спортсмен, можливо ще кілька учасників із нашого краю візьмуть участь у чемпіонаті, але треба дочекатись завершення реєстрації. Нагадаємо, що подібні змагання у нас проводилось ще 3 роки тому.

Змагатимуться гонщики у таких залікових групах: чоловіча, жіноча,  дитяча і командна залікові групи.

В свою чергу чоловіча залікова група ділиться на:

група з переднім приводом;

  • група з заднім приводом

А жіноча, дитяча і команда залікові групи без розділення за приводом.

Реєстрація учасників попередньо відбувається до 16 вересня, остаточна кількість учасників буде відомо до 10:00 17 вересня. Участь можуть взяти тільки члени ФАСУ та водії які мають спортивну ліцензію класу "С". Допускаються до заїздів ті спортсмени, які заповнили заявку, сплатили реєстраційний збір, пройшли медичний огляд та огляд машин.

Траса буде розмічена маркером та розкладуть фішки. Загальна довжина траси буде складати 600 метрів.

 

 

 

 

 

 

Спочатку спортсмени будуть випробовувати трасу, тобто будуть здійснювати тренувальні заїзди, після цього будуть кваліфікаційні заїзди, кожен учасник повинен зробити три спроби. За результатами кваліфікаційних заїздів відбудуться вже залікові заїзди. Кожен з учасників буде мати три спроби. До уваги суддів, які будуть визначити переможців, будуть брати два кращих заїзди. Переможці отримають залікові бали до турнірної таблиці Чемпіонату України та цінні призи від спонсорів. Для учасників змагань та всіх присутніх буде організована шоу програма.

Програма занять:

  09.00...10.00 - Закінчення прийому заявок, реєстрація, передстартовий інструктаж, технічний та медичний контроль
  10.00...12.00 - Тренувальні заїзди
  12.00...13.30 -  Кваліфікаційні заїзди
  13.30...14.00 -  Урочисте відкриття
  14.00...17.00 -  Залікові заїзди
  17.00...18.00 -  Нагородження переможців.

Всі бажаючі можуть відвідати дані змагання. Вони відбуватимуться на злітній смузі тернопільського аеропорту, поворот біля бару "5 км". Вхід 20 грн.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook