Про нас
увійти

Відбулося "Бережани трофі 2011"

категорія: Автоспорт | дата: 03 09 2011 | переглядів: 1377
Відбулося

По багнюці та пагорбах три дні їздили позашляховики, блукаючи по бездоріжжю, водії змагалися в орієнтації на місцевості. Випробовували свої автомобілі любителі екстриму на турнірі "Бережани трофі 2011".

За звання кращих боролися власники позашляховиків з Тернополя, Львова, Ужгорода, Києва, Сваляви та Ковеля. Всього в гонках взяло участь більше 30 автомобілів і 20 квадроциклів. Як організацією турніру, так і прийомом на тернопільській землі учасники залишилися задоволені.

Роман Чайка, учасник змагань (м. Львів): "Траси суперові. Природа тут суперова. Вона відрізняється від львівської, так як ми є зі Львова. Гори, підйоми, спуски – дуже цікава місцевість".

Сергій Петровський, учасник змагань (м. Львів): "Організація у професійному плані дуже хороша – як для джиперів з технічної сторони, так і в побутовому плані. Люди дуже добре підготувалися. Всього вистачало: і закритий парк, і обслуговування, і автомобілі, є місце де поїсти, помитися, де поставити намет. Порадувала велику кількість екіпажу, якйи приїхав розділити з вами цю радість. Дуже гарні місця. У вас чудова земля і гарну те, що називається в боксі, велике серце, тобто ставлення людей до людей".

Задоволеними турніром залишилися й організатори. Вдалим стартом «Бережани трофі» вони завдячують місцевій владі і, звісно ж, глядачам. Проводити змагання планують і надалі, але – за умови підтримки влади, каже один з організаторів змагань, президент Тернопільського осередку автомобільної федерації України Сергій Чапрак. А також, якщо не заважатимуть природозахисні організації.

Сергій Чапрак, співорганізатор змагань: "Багато громадських організацій піднялось, які б хотіли зашкодити нам у проведенні цього. Вони обумовлювали свої дії тим, що ми ніби будемо нищити природу, екологію і тому подібне. Але всього цього абсолютно не було. І думаю, що нашій обласній владі та, зокрема, районній владі це також сподобалося. Є такі попередні домовленості, що вони нам будуть іти назустріч. І ми спільними зусиллями зробимо так, щоб кожного року сюди на Бережанщину, на Тернопільщину приїжджало все більше і більше людей".

Переможцями змагань у категорії квадроциклів стала команда з Червонограда, а кращими серед автомобілів визнали бережанських та львівських учасників.

Джерело: 0352.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook