Про нас
увійти

"Інваспорт" поповнюється майстрами спорту України

категорія: Легка атлетика | дата: 25 11 2015

У четвер, 19 листопада, директор департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Віктор Мацикур вручив посвідчення "Майстра спорту України" з легкої атлетики представниці "Інваспорту" Ользі Зазуляк. Дівчина стала першою серед жінок Тернопільщини, хто удостоївся такого спортивного звання у літніх Паралімпійських видах спорту.

Ольга уже більше п’яти років займається легкою атлетикою під керівництвом тренера Івана Салука. Змагалася у різних бігових, в основному спринтерських дисциплінах "королеви спорту". Неодноразово ставала чемпіонкою та призеркою Чемпіонатів України. Останнім часом освоїла також і технічні види: стрибки у довжину та потрійний стрибок. Як виявилося, саме стрибки стали найбільш вдалими для її спортивної кар’єри. Оля це підтвердила на цьогорічному Чемпіонаті України, що проходив у Кіровограді. Спочатку в стрибках у довжину, а на другий змагальний день і у потрійному стрибку наша атлетка виконала майстерський норматив, притому у потрійному — в усіх 6 спробах.

За підсумками виступів, Олю включено в списки кандидатів у збірну України. Спортсменка продовжує активно тренуватися та готуватися до міжнародних змагань.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook