Про нас
увійти

Тернопільське подружжя поїде на чемпіонат Європи з легкоатлетичного кросу

категорія: Легка атлетика | дата: 17 11 2015
Тернопільське подружжя поїде на чемпіонат Європи з легкоатлетичного кросу

В Луцьку завершився чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Змагання мали статус відбіркових на чемпіонат Європи, який відбудеться за місяць у Франції. Також вперше проводився чемпіонат серед ДЮСШ та СДЮШОР, де брали участь 28 команд.

Незважаючи на велику кількість учасників (в деяких забігах було по 50-60 учасників) господарі змагань та суддівська колегія відмінно справились з проведенням турніру, — інформує федерація легкої атлетики області. Не загубилися на цьому святі бігу і тернопільські легкоатлети – вихованці спортивних шкіл Зборівського, Збаразького, Тернопільського, Чортківського, Гусятинського районів, обласних шкіл освіти, "Колоса" та ШВСМ, які виступали в складі команди області.

Найуспішнішим став виступ уже подружжя Стребкових — Наталії (Солтан) та Івана, які вибороли путівки на чемпіонат Європи. І якщо в бігу на 6 км серед молоді Наталія у впертій боротьбі серед своїх суперниць зайняла перше місце, то Івану в бігу на 10 км серед дорослих перепусткою стало четверте місце. Обоє представляють обласну ШВСМ (тренери Ю.В.Рикалов та О.І.Степанюк).

Другій нашій претендентці на участь у європейській першості Наталії Олійник, на жаль, не вдалося потрапити до заповітної четвірки, — дуже вже сильні суперниці були в неї, — наголошують фахівці федерації.

Вдало виступили інші наші спортсмени: Русаліна Поворознюк (ДЮСШ "Колос", тренер В.М.Зозуля) — 5 місце в бігу на 4 км серед молоді, Мельник Олександр (Зборівська ДЮСШ, тренер В.Р.Небельський) — 8 місце в бігу на 2 км серед юнаків, Більчак Оксана (ОДЮСШ, тренери Стефанишина О.В., Небельський В.Р.) — 9 місце в бігу на 2 км серед дівчат, Даньків Руслан (ШВСМ, тренер Стефанишина О.В.) в бігу на 4 км серед дорослих став одинадцятим. Інші учасники зайняли місця в другому десятку. В підсумку з 24 команд областей України, наші легкоатлети набравши 484 очки, — стали одинадцятими.

Більш вдало в командному заліку виступили легкоатлети обласної ДЮСШ освіти. Набравши по 221 очку з командою ДЮСШ "Старт" (м.Київ), розділили друге та третє місця. Готувала команду тренер О.В.Стефанишина. Також 12 місце за командою ДЮСШ Тернопільського району (тренер І.Б.Чайка).

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook