Дві медалі тернополян на кубку України зі спортивної ходьби

категорія: Легка атлетика | дата: 10 11 2015

Впродовж двох днів у Мукачево тривав Кубок України з легкої атлетики в спортивній ходьбі.

Як повідомляє Федерація легкої атлетики України, у дні змагань була чудова погода, що сприяло гарним результатам. Головний тренер збірної України з видів витривалості Юрій Андрущенко насамперед відзначив молодші вікові групи, які за останній час дуже виросли в техніці. Тим більше, що цього року ввели класифікацію 2000 метрів для молодшої категорії, що дозволяє більше залучати їх до цього виду спорту, — наголошують фахівці. До речі, саме технічну готовність вітчизняних скороходів і ставили за мету перевірити керівники збірної, адже зробити це на стадіоні, де відбувались змагання, набагато зручніше, ніж на трасі.

Нашу область на Кубку України  в Мукачево представляли вихованці Тернопільської обласної ДЮСШ «Колос», які тренуються під керівництвом Віри Зозулі. В командному заліку наші легкоатлети набрали 105 очок і вибороли 7 місце.

Ось як виступали тернопільські спортсмени в особистому заліку. Назарій Шилівський (Технічний коледж ТНТУ ім. І. Пулюя) у спортивній ходьбі на 3000 м виборов бронзову медаль, показавши час 15 хв 12,9 с. Бронзова нагорода також у Любові Губанової (Тернопільська школа-економічний ліцей №9 ім. І. Блажкевич) на дистанції 2000 м з особистим досягненням — 11.48,6 с.

Назарій Савків (Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі) з особистим досягненням на 5000 м (23.36,9 с) — четвертий. Четверте місце також в Русаліни Поворознюк (Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі) на дистанції 10000 м (48.27,9 с). Софія Павловська (ТНВК школа-ліцей №13) — п’ята серед однолітків з особистим досягненням у спортивній ходьбі на 2000 м – 13 хв 05,4 с. Крістіна Поворознюк (Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі) — шоста на 10000 м серед юніорок. Її результат — 55.18.6 с.

Додамо, що на головній дистанції 10000 м кращими стали представники Житомирщини Олександр Венгловський (41.23,9 с) та Галина Яковчук (46.47,4 с).