Збаразькі юні легкоатлети — призери чемпіонату області

категорія: Легка атлетика | дата: 26 10 2015

На початку жовтня на центральному стадіоні Тернополя відбувся осінній чемпіонат області з легкої атлетики. Вже традиційно участь у цих змаганнях брала команда Збаразької РК ДЮСШ.

Наші юні легкоатлети продемонстрували хорошу підготовку, ставши переможцями чи призерами майже з усіх бігових дисциплін. Так на дистанції 1500 м серед дівчат не було рівних бронзовій призерці чемпіонату України Інні Ткачук (Бутин), на цій же дистанції серед юнаків перемогу здобув Василь Левчук (Н.Луб’янки). Та найбільше здивувала тренерів Марія Патроник (Синява), яка стала чемпіоном області одразу на двох дистанціях — 400 м та 800 м та ще й здобула "бронзу" на дистанції 1500 м. Призерами цих змагань також стали Вероніка Кондзерська (Н.Луб’янки) на дистанції 400 м — 3 м, Юліана Журанська (Синява) на дистанції 200 м — 3 м. За крок до п’єдесталу фінішувала Катерина Козак (Колодно), пробігши у фінальному забізі на 100 м лише четвертою. Потрібно також відзначити вдалі виступи Віталія Крижанівського (Коханівка), Ірини Штокайло (Н.Луб’янки), Богдана Батюка (Н.Луб’янки), Сергія Самотоса (Н.Луб’янки), які хоча і не стали призерами, та виступили достойно, принісши потрібні залікові очки. У командному заліку збаражани фінішували третіми серед районів області.

10 жовтня в Тернополі відбувся чемпіонат області з легкоатлетичного кросу серед школярів в залік ХХ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини. Команда Збаразької РК ДЮСШ склала вдалу конкуренцію представникам інших районів та обласного центру, здобувши в командному заліку ІІ місце серед шкіл І-ІІ ступенів та ІІ місце серед шкіл І-ІІІ ступенів. За підсумками цих змагань дві наші спортсменки Інна Ткачук та Марія Патроник включені до складу збірної команди області, яка 13-14 листопада братиме участь в чемпіонаті України. За команду також виступали Маргарита Мусій, Юля Горошко (Котюжино), Іра Штокайло та Андрій Левчук (Н.Луб’янки), Ігор Яремчук та Іванна Григорович (В.Луб’янки), Василь Корнатий та Галя Кривобедра (ЗОШ №1), Віталій Крижанівський (Коханівка), Василь Репета (Чернихівці). Тож вітаємо наших юних спортсменів з вдалим виступом і бажаємо нових спортивних досягнень.

Джерело: Народне слово