Про нас
увійти

Королева спорту завітала до школи № 23

категорія: Легка атлетика | дата: 25 10 2015
Королева спорту завітала до школи № 23

22 жовтня 2015 року завітала "Королева спорту", так величають легку атлетику, у спортивну залу Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІступенів № 23.

Тут відбувся фестиваль за програмою "Дитяча легка атлетика ІААФ". Організаторами якого є: Федерація легкої атлетики Тернопільської області, Олімпійська академія України, Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, КО "Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення" та управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради.

Відкрив спортивне дійство президент Федерації легкої атлетики Тернопільської області Єднак Валерій Дмитрович. Він  побажав учасникам перемог та спортивних звершень. На святі також були присутні відомі спортсмени-легкоатлети Тернопільщини майстри спорту та кандидати у майстри спорту України, переможці та призери міжнародних і всеукраїнських змагань з лекгої атлетики, члени збірних команд України та області,  які виступали у ролі як запрошених гостей, так і суддів.

Веселу розминку перед спортивними випробуваннями  з  юними легкоатлетами провела Олена Шульгіна, майстер спорту України зі спортивної гімнастики.  

Участь у змаганнях взяли діти віком 10-11 років, які проживають у мікрорайоні "Канада" та навчаються у ТЗОШ №23, ТЗОШ № 11 та Класичній гімназії. З кожної школи було представлено дві команди по  6 учасників.

Усі учасники проявили свої  фізичні здібності у цікавих легкоатлетичних естафетах: "Хрестик", "Драбинка", "Метання спису", "Багатоскоки" та "Формула 1"

Найактивнішими у змаганнях стали п’ятикласники:  Царик Віталій, Пастух Максим, Чайковський Дмитро, Пончик Олександра,  Федунів Віка, Горин Надя.

Суддівська колегія нагородила  усіх учасників грамотами  управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, сертифікатами від Тернопільського обласного відділення Національного Олімпійського комітету України, подарунками від постійного партнера ТМ "Ласунка" та солодощами від ТМ "ТерА".

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook