Примхи погоди не завадили студентам позмагатися у легкоатлетичному кросі

категорія: Легка атлетика | дата: 30 04 2012

Тернопільське обласне управління з фізичного виховання та спорту МОН України 19 квітня 2012р. у Тернополі в гідропарку "Топільче" провело обласні змагання з легкоатлетичного кросу серед команд вищих навчальних закладів І-ІУ рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів, в яких прийняли участь 230 студентів та учнів з 25 навчальних закладів області.

Переможцями на дистанціях стали :

ВНЗ ІІІ-ІУ р.а.

2000 м — Людмила Кирийчук ТНЕУ (тренер-викладач Богдан Дуда)

3000 м — Олександра Куца ТНПУ (тренер-викладач Михайло Васірук)

3000 м — Іван Стребков ТНЕУ (тренер-викладач Михайло Борейко)

5000 м — Руслан Даньків  ТНПУ (тренер-викладач Михайло Васірук)

В командному заліку І м. посіла  команда Тернопільського національного  економічного університету (тренер-представник Богдан Дуда), ІІ місце — команда №1 Тернопільського національного педагогічного університету ім.. В.Гнатюка (тренер-представник Михайло Васірук), ІІІ місце — команда №2 Тернопільського національного педагогічного університету ім.. В.Гнатюка (тренер-представник Павло Клочко).

ВНЗ І-ІІ р.а.

1000 м — Галина Сеник, Тернопільськой технічний коледж ТНТУ  ім. І.Пулюя

1000 м. — Микола Когут, Тернопільський технічний коледж ТНТУ ім.. І.Пулюя (тренер-викладач — Богдан Дзюла)

3000 м — Андрій Цікра, Гусятинський коледж ТНТУ ім.. І.Пулюя (тренер-викладач Наталія Шевчук)

В командному заліку І місце вибороли студенти  Технічного коледжу ТНТУ ім.. І.Пулюя (тренер-викладач Богдан Дзюла), ІІ місце спортсмени Чортківського педагогічного училища ім.. О.Барвінського (тренер-викладач Петро Михайляк), ІІІ м посіли студенти Зборівського коледжу ТНТУ ім.. І Пулюя (тренер-викладач Володимир Ясінський).

ПТНЗ

1000 м — Руслана Піщик, Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі (тренер-викладач Микола Тимощук)

2000 м — Юлія Стецюра, Тернопільське ВПУ №4 ім. М.Паращука (тренер-викладач Богдан Редьква)

1000 м — Сергій Мандзюк, Тернопільське ВПУ №4 ім. М.Паращука (тренер-викладач Богдан Редьква)

3000 м — Юрій Кізюк, Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі (тренер-викладач Микола Тимощук).

У командному заліку серед дівчат  І місце посіло Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі (тренер-викладач Микола Тимощук), ІІ місце — команда факультету професійної підготовки Тернопільського Технічного коледжу ТНТУ ім.. І.Пулюя (тренер-викладач  Тетяна Левковська), ІІІ місце — Тернопільське ВПУ №4 ім. М.Паращука (тренер-викладач Богдан Редьква).

У командному заліку серед юнаків  І місце виборола команда Тернопільського ВПУ №4 ім.. М.Паращука (тренер-викладач Богдан Редьква), ІІ місце посіла команда Тернопільського ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі (тренер-викладач Микола Тимощук), ІІІ місце — факультет професійної підготовки Технічного коледжу ТНТУ ім.. І.Пулюя (тренер-викладач  Тетяна Левковська)

Команди та призери-переможці змагань нагороджені дипломами, грамотами та медалями обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України.