Про нас
увійти

Легкооатлети Оксана Більчак та Іван Карюк стали чемпіонами України

категорія: Легка атлетика | дата: 06 10 2015
Легкооатлети Оксана Більчак та Іван Карюк стали чемпіонами України

У Луцьку відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 1998 р.н. та молодших. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Щодо виступів тернопільських легкоатлетів, то золоту нагороду у метанні ядра виборов Іван Карюк, який показав результат 18 м 28 см. Ще одну медаль, цього разу срібного ґатунку, спортсмен здобув у метанні диску з результатом 49 м 95 см. Спортсмен є вихованцем Бучацької ДЮСШ, зараз навчається у Тернопільському Національному педагогічному університеті імені В.Гнатюка, представляє обласну ШВСМ (тренер Іван Чуба).

Ще одне "золото" принесла у скарбничку області Оксана Більчак, яка у бігу на 800 метрів посіла перше місце (результат 2.17,30 с). Також спортсменка була восьмою у бігу на 400 метрів. Оксана – вихованка Зборівської ДЮСШ, зараз тренується в обласній ДЮСШ (тренер Ольга Стефанишина), є студенткою ТНПУ ім. В.Гнатюка.

Вдало виступили й інші тернополяни. Так, у метанні ядра з результатом 14 м 81 см Олександр Шилівський посів п’яте місце, а в метанні диску був сьомим (результат 43 м 62 см). Спортсмен представляє ДЮСШ "Колос" (тренери Іван Панасюк та Олег Данилюк), є студентом Технічного коледжу ТНТУ імені Івана Пулюя. Шостим з результатом 180 см став Назар Вовчок у стрибках у висоту (ОДЮСШ "Колос", Тернопільське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі, тренер Євген Кармелюк), а Руслана Муравська у цьому виді була дев’ятою з результатом 155 см (вихованка ОДЮСШ "Колос", учениця ЗОШ №10, тренер Михайло Васірук). У спортивній ходьбі восьме місце з результатам 27.14,6 с посів ще один представник обласної ДЮСШ "Колос" Назар Шилівський, який займається під керівництвом Віри Зозулі і є учнем Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ст. № 14 ім. Б.Лепкого.

В результаті у командному заліку серед 45-ти дитячо-юнацьких спортивних шкіл України Тернопільська ДЮСШ "Колос" посіла 5 місце (144 очки), ОДЮСШ — 11 місце (107 очок). А загалом збірна області здобула 14 місце у турнірній таблиці чемпіонату серед 24 команд областей України, набравши 251 очко. У складі нашої команди виступали також Франків Олександра, Мостова Дарина, Бачинська Вікторія, Мітюрьова Вікторія, Паньків Христина, Павловська Софія, Павлик Іван, Жук Андрій.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook