Про нас
увійти

У Тернопільській спеціалізованій ЗОШ №3 змагались юні легкоатлети

категорія: Легка атлетика | дата: 12 09 2015
У Тернопільській спеціалізованій ЗОШ №3 змагались юні легкоатлети

Тернопільщина відзначає свято здорового способу життя, сили духу та тіла — "День фізичної культури і спорту". У кожному навчальному закладі це проходить по різному. Так, у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. №3 із поглибленим вивченням іноземних мов учнів залучили до змагань з легкої атлетики, які також проводились в рамках всеукраїнської акції "Олімпійський урок".

Відомий галичанин, педагог, історик, титулований спортсмен, майстер спорту з легкої атлетики, член збірної команди України проф. Богдан Тромифим’як відзначав, що "внутрішній світ молодої людини не повинен бути порожнім, а створений штучно ідеологічний вакуум має бути заповнений істинною духовністю, справжньою культурою, високою мораллю, християнським світоглядом. В іншому разі цю нішу заповнить ерзацкультура та лжедуховність  тим самим прагнучи збіднити молодь духовно, переінакшити її душу". Ці слова  лунали при відкриті змагань. Відзначимо що це стали перші на Тернопіллі змагання з легкої атлетики за програмою "Дитяча легка атлетика IAAF". Ідеологічною, культурологічною та духовною основою змагань виступала Олімпійська ідея.

Організатори змагань: Федерація легкої атлетики Тернопільської області, Олімпійська академія, Національний олімпійський комітет, Управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту, Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook