Про нас
увійти

Легкоатлетичний пробіг "Тернопільська Озеряна – 2015" знову збере шанувальників бігу з усієї області

категорія: Легка атлетика | дата: 04 09 2015
Легкоатлетичний пробіг

ХІХ відкритий легкоатлетичний пробіг "Тернопільська Озеряна – 2015", присвячений Дню фізичної культури і спорту та Олімпійському тижню, відбудеться у Тернополі 12 вересня. За традицією, учасники змагань долатимуть дистанцію у 9 км довкола озера.

Змагання особисто-командні. Командна боротьба проводитиметься серед команд районів та міста Тернополя. У їх складі виступатиме 12 чоловік, незалежно від статі та віку. Кількість учасників в особистій першості обмежена. У змаганнях візьмуть участь учні загальноосвітніх шкіл, середніх та вищих навчальних закладів, представники підприємств і установ області, вихованці ДЮСШ.

До участі допускаються любителі оздоровчого бігу, усі бажаючі, які мають належну фізичну підготовку та дозвіл лікаря. Старт у забігу буде загальний для всіх. Для визначення особистої першості учасники будуть поділені на 12 вікових груп серед чоловіків і жінок, починаючи від дітей до 14 років (2001 рік народження і молодші) і до осіб віком 75 років і старших.

Попередні заявки від районних фізкультурно-спортивних організацій подаються до 5 вересня в департамент сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту ОДА (вул. Франка, 16). Реєстрація учасників проводитиметься за годину до початку змагань за наявності документу, що підтверджує дату народження, довідки від лікаря про допуск до змагань та ідентифікаційного номеру.

Організаторами "Тернопільської Озеряни" виступили департамент сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту ОДА, управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх", Тернопільське обласне відділення НОК України та Тернопільська обласна федерація легкої атлетики.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook