Про нас
увійти

Легкоатлети Іван Панасюк, Сергій Крук та Олег Данилюк вдало виступили в Чехії

категорія: Легка атлетика | дата: 19 08 2015
Легкоатлети Іван Панасюк, Сергій Крук та Олег Данилюк вдало виступили в Чехії

Високі успіхи продемонстрували тернопільські спортсмени, виступаючи на ряді змагань у Чехії. Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Так, на міжнародному легкоатлетичному турнірі, який відбувся під егідою Європейської легкоатлетичної асоціації у Новє Мєсто над Метуйі, Іван Панасюк посів перше місце у метанні диска з результатом 57 м 70 см, учасник чемпіонату Європи Сергій Крук у секторі для стрибків у довжину виборов срібну нагороду — 7 м 56 с, а Олег Данилюк був третім в бігу на 200 метрів з результатом 22.53 с.

Продовжили виступи наші атлети у місті Пацов, де пройшли великі міжнародні змагання світової серії. На цьому турнірі у стрибках в довжину Сергій Крук став переможцем з результатом 7 м 65 см, а Олег Данилюк виборов друге місце з бігу на 100 метрів з результатом 10,47 с, програвши тільки темношкірому американцю.

У наступних змаганнях у місті Таборі знову відзначився Олег Данилюк, який переміг у стрибках у довжину з результатом 7 м 20 см, а також був першим у бігу на 100 м з результатом 10,76. Ще одну золоту нагороду у Таборі здобув і Іван Панасюк, який у метанні диска став переможцем з результатом 61 м 23 см.

Усі спортсмени — майстри спорту України, представляють обласну ШВСМ, ФСТ "Колос", де займаються під керівництвом тренера Михайла Васірука.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook